ΑΟ Καστέλλας - Photo album

Recommend Print

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 2012-2013

Ε.Π.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑ - Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

 


 

 

Αποτελέσματα 1ης Αγωνιστικής

Μαύρος Αετός - ΑΕ Μοσχάτου 0-7
Αετός Κορυδαλλού - Ατρόμητος Κερατσινίου 2-0
Φοίνικας Αγ. Σοφίας - Ήφαιστος 0-5
ΑΕ Περάματος - Άρης Αμφιάλης 2-1
Ολυμπιάδα - Ελλάς Ποντίων 0-2
ΑΕ Αίγινας - Οδηγήτρια 2-4
Νέοι Ευγενείας - Ίκαρος Καλλιθέας 2-3
ΑΟ Καστέλλας - ΑΕ Νέου Φαλήρου 0-2

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ   ΒΑΘΜΟΙ
01. ΑΕ Μοσχάτου 1 1 0 0 7-0   3
02. Ήφαιστος 1 1 0 0 5-0   3
03. Αετός Κορυδαλλού 1 1 0 0 2-0   3
04. Ελλάς Ποντίων 1 1 0 0 2-0   3
05. Οδηγήτρια 1 1 0 0 4-2   3
06. ΑΕ Νέου Φαλήρου 1 1 0 0 2-0   3
07. ΑΕ Περάματος 1 1 0 0 2-1   3
08. Ίκαρος Καλλιθέας 1 1 0 0 3-2   3
09. Νέοι Ευγενείας 1 0 0 1 2-3   0
10. Άρης Αμφιάλης 1 0 0 1 1-2   0
11. Ολυμπιάδα 1 0 0 1 0-2   0
12. ΑΕ Αίγινας 1 0 0 1 2-4   0
13. ΑΟ Καστέλλας 1 0 0 1 0-2   0
14. Ατρόμητος Κερατσινίου 1 0 0 1 0-2   0
15. Φοίνικας Αγ. Σοφίας 1 0 0 1 0-5   0
16. Μαύρος Αετός 1 0 0 1 0-7   0

 

 


 

 

 

 

Αποτελέσματα 2ης Αγωνιστικής

Αετός Κορυδαλλού - Μαύρος Αετός 4-0
ΑΕ Μοσχάτου - Φοίνικας Αγ. Σοφίας 5-2
Ατρόμητος Κερατσινίου - ΑΕ Περάματος 2-2
Ήφαιστος - Ολυμπιάδα 3-1
Άρης Αμφιάλης - ΑΕ Αίγινας 2-1
Ελλάς Ποντίων - Νέοι Ευγενείας 1-0
Οδηγήτρια - ΑΕ Νέου Φαλήρου 3-2
Ίκαρος Καλλιθέας - ΑΟ Καστέλλας 2-0

 

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ   ΒΑΘΜΟΙ
01. ΑΕ Μοσχάτου 2 2 0 0 12-2   6
02. Ήφαιστος 2 2 0 0 8-1   6
03. Αετός Κορυδαλλού 2 2 0 0 6-0   6
04. Ελλάς Ποντίων 2 2 0 0 3-0   6
05. Ίκαρος Καλλιθέας 2 2 0 0 5-2   6
06. Οδηγήτρια 2 2 0 0 7-4   4
07. ΑΕ Περάματος 2 1 1 0 4-3   4
08. ΑΕ Νέου Φαλήρου 2 1 0 1 4-3   3
09. Άρης Αμφιάλης 2 1 0 1 3-3   3
10. Ατρόμητος Κερατσινίου 2 0 1 1 2-4   1
11. Νέοι Ευγενείας 2 0 0 2 2-4   0
12. ΑΕ Αίγινας 2 0 0 2 3-6   0
13. Ολυμπιάδα 2 0 0 2 1-5   0
14. ΑΟ Καστέλλας 2 0 0 2 0-4   0
15. Φοίνικας Αγ. Σοφίας 2 0 0 2 2-10   0
16. Μαύρος Αετός 2 0 0 2 0-11   0

 

 


 

 

 

 

 

 

Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής

Μαύρος Αετός - Φοίνικας Αγ. Σοφίας 2-1
ΑΕ Περάματος - Αετός Κορυδαλλού 2-4
Ολυμπιάδα - ΑΕ Μοσχάτου 0-1
ΑΕ Αίγινας - Ατρόμητος Κερατσινίου 1-0
Νέοι Ευγενείας - Ήφαιστος 0- 0
ΑΕ Νέου Φαλήρου - Άρης Αμφιάλης 1-0
ΑΟ Καστέλλας - Ελλάς Ποντίων 0- 0
Οδηγήτρια - Ίκαρος Καλλιθέας 0-2

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ   ΒΑΘΜΟΙ
01. ΑΕ Μοσχάτου 3 3 0 0 13-2   9
02. Αετός Κορυδαλλού 3 3 0 0 10-2   9
03. Ίκαρος Καλλιθέας 3 3 0 0 7-2   9
04. Ήφαιστος 3 2 1 0 8-1   7
05. Ελλάς Ποντίων 3 2 1 0 3-0   7
06. ΑΕ Νέου Φαλήρου 3 2 0 1 5-3   6
07. ΑΕ Περάματος 3 1 1 1 6-7   4
08. Οδηγήτρια 3 2 0 1 7-6   4
09. Άρης Αμφιάλης 3 1 0 2 3-4   3
10. ΑΕ Αίγινας 3 1 0 2 4-6   3
11. Μαύρος Αετός 3 1 0 2 2-12   3
12. Νέοι Ευγενείας 3 0 1 2 2-4   1
13. Ατρόμητος Κερατσινίου 3 0 1 2 2-5   1
14. ΑΟ Καστέλλας 3 0 1 2 0-4   1
15. Ολυμπιάδα 3 0 0 3 1-6   0
16. Φοίνικας Αγ. Σοφίας 3 0 0 3 3-12   0

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής

ΑΕ Περάματος - Μαύρος Αετός 3-0
Φοίνικας Αγ. Σοφίας - Ολυμπιάδα 2-0
Αετός Κορυδαλλού - ΑΕ Αίγινας 3-1
ΑΕ Μοσχάτου - Νέοι Ευγενείας 3-2
Ατρόμητος Κερατσινίου - ΑΕ Νέου Φαλήρου 1-3
Ήφαιστος - ΑΟ Καστέλλας 3-2
Άρης Αμφιάλης - Ίκαρος Καλλιθέας 1-4
Ελλάς Ποντίων - Οδηγήτρια 0- 0

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ   ΒΑΘΜΟΙ
01. ΑΕ Μοσχάτου 4 4 0 0 16-4   12
02. Αετός Κορυδαλλού 4 4 0 0 13-3   12
03. Ίκαρος Καλλιθέας 4 4 0 0 11-3   12
04. Ήφαιστος 4 3 1 0 11-3   10
05. ΑΕ Νέου Φαλήρου 4 3 0 1 8-4   9
06. Ελλάς Ποντίων 4 2 2 0 3-0   8
07. ΑΕ Περάματος 4 2 1 1 9-7   7
08. Οδηγήτρια 4 2 1 1 7-6   5
09. ΑΕ Αίγινας 4 1 0 3 5-9   3
10. Άρης Αμφιάλης 4 1 0 3 4-8   3
11. Φοίνικας Αγ. Σοφίας 4 1 0 3 5-12   3
12. Μαύρος Αετός 4 1 0 3 2-15   3
13. Νέοι Ευγενείας 4 0 1 3 4-7   1
14. ΑΟ Καστέλλας 4 0 1 3 2-7   1
15. Ατρόμητος Κερατσινίου 4 0 1 3 3-8   1
16. Ολυμπιάδα 4 0 0 4 1-8   0

 

 


 

 

 

 

 

 

Αποτελέσματα 5ης Αγωνιστικής

 

Μαύρος Αετός - Ολυμπιάδα 1-1

ΑΕ Αίγινας - ΑΕ Περάματος 0-1

Νέοι Ευγενείας - Φοίνικας Αγ. Σοφίας 2-0

ΑΕ Νέου Φαλήρου - Αετός Κορυδαλλού 1-2

ΑΟ Καστέλλας - ΑΕ Μοσχάτου 0-3

Ίκαρος Καλλιθέας - Ατρόμητος Κερατσινίου 2-1

Οδηγήτρια - Ήφαιστος 1-0

Άρης Αμφιάλης - Ελλάς Ποντίων 0- 0

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ   ΒΑΘΜΟΙ
01. ΑΕ Μοσχάτου 5 5 0 0 19-4   15
02. Αετός Κορυδαλλού 5 5 0 0 15-4   15
03. Ίκαρος Καλλιθέας 5 5 0 0 13-4   15
04. Ήφαιστος 5 3 1 1 11-4   10
05. ΑΕ Περάματος 5 3 1 1 10-7   10
06. Ελλάς Ποντίων 5 2 3 0 3-0   9
07. ΑΕ Νέου Φαλήρου 5 3 0 2 9-6   9
08. Οδηγήτρια 5 3 1 1 8-6   8
09. Νέοι Ευγενείας 5 1 1 3 6-7   4
10. Άρης Αμφιάλης 5 1 1 3 4-8   4
11. Μαύρος Αετός 5 1 1 3 3-16   4
12. ΑΕ Αίγινας 5 1 0 4 5-10   3
13. Φοίνικας Αγ. Σοφίας 5 1 0 4 5-14   3
14. Ατρόμητος Κερατσινίου 5 0 1 4 4-10   1
15. Ολυμπιάδα 5 0 1 4 2-9   1
16. ΑΟ Καστέλλας 5 0 1 4 2-10   1

 

 


 

 

 

 

 

 

Αποτελέσματα 6ης Αγωνιστικής

ΑΕ Αίγινας - Μαύρος Αετός 2-0
Ολυμπιάδα - Νέοι Ευγενείας 1-1
ΑΕ Περάματος - ΑΕ Νέου Φαλήρου 1-1
Φοίνικας Αγ. Σοφίας - ΑΟ Καστέλλας 1-3
Αετός Κορυδαλλού - Ίκαρος Καλλιθέας 3-0
ΑΕ Μοσχάτου - Οδηγήτρια 1-0
Ατρόμητος Κερατσινίου - Ελλάς Ποντίων 1-0
Ήφαιστος - Άρης Αμφιάλης 0-2

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ   ΒΑΘΜΟΙ
01. ΑΕ Μοσχάτου 6 6 0 0 20-4   18
02. Αετός Κορυδαλλού 6 6 0 0 18-4   18
03. Ίκαρος Καλλιθέας 6 5 0 1 13-7   15
04. ΑΕ Περάματος 6 3 2 1 11-8   11
05. Ήφαιστος 6 3 1 2 11-6   10
06. ΑΕ Νέου Φαλήρου 6 3 1 2 10-7   10
07. Ελλάς Ποντίων 6 2 3 1 3-1   9
08. Οδηγήτρια 6 3 1 2 8-7   8
09. Άρης Αμφιάλης 6 2 1 3 6-8   7
10. ΑΕ Αίγινας 6 2 0 4 7-10   6
11. Νέοι Ευγενείας 6 1 2 3 7-8   5
12. Ατρόμητος Κερατσινίου 6 1 1 4 5-10   4
13. ΑΟ Καστέλλας 6 1 1 4 5-11   4
14. Μαύρος Αετός 6 1 1 4 3-18   4
15. Φοίνικας Αγ. Σοφίας 6 1 0 5 6-17   3
16. Ολυμπιάδα 6 0 2 4 3-10   2

 

 


 

 

 

 

 

Αποτελέσματα 7ης Αγωνιστικής

Μαύρος Αετός - Νέοι Ευγενείας
0-3
ΑΕ Νέου Φαλήρου - ΑΕ Αίγινας 0-3
ΑΟ Καστέλλας - Ολυμπιάδα 1-1
Ίκαρος Καλλιθέας - ΑΕ Περάματος 4-0
Οδηγήτρια - Φοίνικας Αγ. Σοφίας 2-0
Ελλάς Ποντίων - Αετός Κορυδαλλού 0- 0
Άρης Αμφιάλης - ΑΕ Μοσχάτου 1-1
Ατρόμητος Κερατσινίου - Ήφαιστος 1-0

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ   ΒΑΘΜΟΙ
01. ΑΕ Μοσχάτου 7 6 1 0 21-5   19
02. Αετός Κορυδαλλού 7 6 1 0 18-4   19
03. Ίκαρος Καλλιθέας 7 6 0 1 17-7   18
04. ΑΕ Περάματος 7 3 2 2 11-12   11
05. Οδηγήτρια 7 4 1 2 10-7   11
06. Ήφαιστος 7 3 1 3 11-7   10
07. Ελλάς Ποντίων 7 2 4 1 3-1   10
08. ΑΕ Νέου Φαλήρου 7 3 1 3 10-10   10
09. ΑΕ Αίγινας 7 3 0 4 10-10   9
10. Άρης Αμφιάλης 7 2 2 3 7-9   8
11. Νέοι Ευγενείας 7 2 2 3 10-8   8
12. Ατρόμητος Κερατσινίου 7 2 1 4 6-10   7
13. ΑΟ Καστέλλας 7 1 2 4 6-12   5
14. Μαύρος Αετός 7 1 1 5 3-21   4
15. Ολυμπιάδα 7 0 3 4 4-11   3
16. Φοίνικας Αγ. Σοφίας 7 1 0 6 6-19   3

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Αποτελέσματα 8ης Αγωνιστικής

ΑΕ Νέου Φαλήρου - Μαύρος Αετός 1-1
Νέοι Ευγενείας - ΑΟ Καστέλλας 1-2
ΑΕ Αίγινας - Ίκαρος Καλλιθέας 1-0
Ολυμπιάδα - Οδηγήτρια 0-1
ΑΕ Περάματος - Ελλάς Ποντίων 5-0
Φοίνικας Αγ. Σοφίας - Άρης Αμφιάλης 0-2
Αετός Κορυδαλλού - Ήφαιστος 2-2
ΑΕ Μοσχάτου - Ατρόμητος Κερατσινίου 8-0

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ   ΒΑΘΜΟΙ
01. ΑΕ Μοσχάτου 8 7 1 0 29-5   22
02. Αετός Κορυδαλλού 8 6 2 0 20-6   20
03. Ίκαρος Καλλιθέας 8 6 0 2 17-8   18
04. ΑΕ Περάματος 8 4 2 2 16-12   14
05. Οδηγήτρια 8 5 1 2 11-7   14
06. ΑΕ Αίγινας 8 4 0 4 11-10   12
07. Ήφαιστος 8 3 2 3 13-9   11
08. Άρης Αμφιάλης 8 3 2 3 9-9   11
09. ΑΕ Νέου Φαλήρου 8 3 2 3 11-11   11
10. Ελλάς Ποντίων 8 2 4 2 3-6   10
11. ΑΟ Καστέλλας 8 2 2 4 8-13   8
12. Νέοι Ευγενείας 8 2 2 4 11-10   8
13. Ατρόμητος Κερατσινίου 8 2 1 5 6-18   7
14. Μαύρος Αετός 8 1 2 5 4-22   5
15. Ολυμπιάδα 8 0 3 5 4-12   3
16. Φοίνικας Αγ. Σοφίας 8 1 0 7 6-21   3

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Αποτελέσματα 9ης Αγωνιστικής

Μαύρος Αετός - ΑΟ Καστέλλας 0-2
Ίκαρος Καλλιθέας - ΑΕ Νέου Φαλήρου 2-2
Οδηγήτρια - Νέοι Ευγενείας 1-0
Ελλάς Ποντίων - ΑΕ Αίγινας 2-3
Άρης Αμφιάλης - Ολυμπιάδα 3-1
Ήφαιστος - ΑΕ Περάματος 3-1
Ατρόμητος Κερατσινίου - Φοίνικας Αγ. Σοφίας 3-1
ΑΕ Μοσχάτου - Αετός Κορυδαλλού 2-2

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ   ΒΑΘΜΟΙ
01. ΑΕ Μοσχάτου 9 7 2 0 31-7   23
02. Αετός Κορυδαλλού 9 6 3 0 22-8   21
03. Ίκαρος Καλλιθέας 9 6 1 2 19-10   19
04. Οδηγήτρια 9 6 1 2 12-7   17
05. ΑΕ Αίγινας 9 5 0 4 14-12   15
06. Ήφαιστος 9 4 2 3 16-10   14
07. ΑΕ Περάματος 9 4 2 3 17-15   14
08. Άρης Αμφιάλης 9 4 2 3 12-10   14
09. ΑΕ Νέου Φαλήρου 9 3 3 3 13-13   12
10. ΑΟ Καστέλλας 9 3 2 4 10-13   11
11. Ελλάς Ποντίων 9 2 4 3 5-9   10
12. Ατρόμητος Κερατσινίου 9 3 1 5 9-19   10
13. Νέοι Ευγενείας 9 2 2 5 11-11   8
14. Μαύρος Αετός 9 1 2 6 4-24   5
15. Ολυμπιάδα 9 0 3 6 5-15   3
16. Φοίνικας Αγ. Σοφίας 9 1 0 8 7-24   3

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Αποτελέσματα 10ης Αγωνιστικής

Ίκαρος Καλλιθέας - Μαύρος Αετός 4-1
ΑΟ Καστέλλας - Οδηγήτρια 1-2
ΑΕ Νέου Φαλήρου - Ελλάς Ποντίων 1-1
Νέοι Ευγενείας - Άρης Αμφιάλης 1-4
ΑΕ Αίγινας - Ήφαιστος 2-1
Ολυμπιάδα - Ατρόμητος Κερατσινίου 4-2
ΑΕ Περάματος - ΑΕ Μοσχάτου 2-0
Φοίνικας Αγ. Σοφίας - Αετός Κορυδαλλού 0-4

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ   ΒΑΘΜΟΙ
01. Αετός Κορυδαλλού 10 7 3 0 26-8   24
02. ΑΕ Μοσχάτου 10 7 2 1 31-9   23
03. Ίκαρος Καλλιθέας 10 7 1 2 23-11   22
04. Οδηγήτρια 10 7 1 2 14-8   20
05. ΑΕ Αίγινας 10 6 0 4 16-13   18
06. Άρης Αμφιάλης 10 5 2 3 16-11   17
07. ΑΕ Περάματος 10 5 2 3 19-15   17
08. Ήφαιστος 10 4 2 4 17-12   14
09. ΑΕ Νέου Φαλήρου 10 3 4 3 14-14   13
10. ΑΟ Καστέλλας 10 3 2 5 11-15   11
11. Ελλάς Ποντίων 10 2 5 3 6-10   11
12. Ατρόμητος Κερατσινίου 10 3 1 6 11-23   10
13. Νέοι Ευγενείας 10 2 2 6 12-15   8
14. Ολυμπιάδα 10 1 3 6 9-17   6
15. Μαύρος Αετός 10 1 2 7 5-28   5
16. Φοίνικας Αγ. Σοφίας 10 1 0 9 7-28   3

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Αποτελέσματα 11ης Αγωνιστικής

Μαύρος Αετός - Οδηγήτρια 2-3
Ελλάς Ποντίων - Ίκαρος Καλλιθέας 2-1
Άρης Αμφιάλης - ΑΟ Καστέλλας 2-0
Ήφαιστος - ΑΕ Νέου Φαλήρου 1-1
Ατρόμητος Κερατσινίου - Νέοι Ευγενείας 2-1
ΑΕ Μοσχάτου - ΑΕ Αίγινας 3-1
Αετός Κορυδαλλού - Ολυμπιάδα 4-0
Φοίνικας Αγ. Σοφίας - ΑΕ Περάματος 0-5

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ   ΒΑΘΜΟΙ
01. Αετός Κορυδαλλού 11 8 3 0 30-8   27
02. ΑΕ Μοσχάτου 11 8 2 1 34-10   26
03. Οδηγήτρια 11 8 1 2 17-10   23
04. Ίκαρος Καλλιθέας 11 7 1 3 24-13   22
05. ΑΕ Περάματος 11 6 2 3 24-15   20
06. Άρης Αμφιάλης 11 6 2 3 18-11   20
07. ΑΕ Αίγινας 11 6 0 5 17-16   18
08. Ήφαιστος 11 4 3 4 18-13   15
09. Ελλάς Ποντίων 11 3 5 3 8-11   14
10. ΑΕ Νέου Φαλήρου 11 3 5 3 15-15   14
11. Ατρόμητος Κερατσινίου 11 4 1 6 13-24   13
12. ΑΟ Καστέλλας 11 3 2 6 11-17   11
13. Νέοι Ευγενείας 11 2 2 7 13-17   8
14. Ολυμπιάδα 11 1 3 7 9-21   6
15. Μαύρος Αετός 11 1 2 8 7-31   5
16. Φοίνικας Αγ. Σοφίας 11 1 0 10 7-33   3

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Αποτελέσματα 12ης Αγωνιστικής

Ελλάς Ποντίων - Μαύρος Αετός 1-1
Ίκαρος Καλλιθέας - Ήφαιστος 1-0
ΑΕ Νέου Φαλήρου - ΑΕ Μοσχάτου 1-4
Νέοι Ευγενείας - Αετός Κορυδαλλού 1-5
ΑΕ Αίγινας - Φοίνικας Αγ. Σοφίας 4-1
Ολυμπιάδα - ΑΕ Περάματος 1-0
Οδηγήτρια - Άρης Αμφιάλης - αναβλήθηκε - 2-1 (9-1-2013)
Αο Καστέλλας - Ατρόμητος Κερατσινίου - αναβλήθηκε - 2-0 (9-1-2013)

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ   ΒΑΘΜΟΙ
01. Αετός Κορυδαλλού 12 9 3 0 35-9   30
02. ΑΕ Μοσχάτου 12 9 2 1 38-11   29
03. Ίκαρος Καλλιθέας 12 8 1 3 25-13   25
04. Οδηγήτρια 11 8 1 2 17-10   23
05. ΑΕ Αίγινας 12 7 0 5 21-17   21
06. ΑΕ Περάματος 12 6 2 4 24-16   20
07. Άρης Αμφιάλης 11 6 2 3 18-11   20
08. Ελλάς Ποντίων 12 3 6 3 9-12   15
09. Ήφαιστος 12 4 3 5 18-14   15
10. ΑΕ Νέου Φαλήρου 12 3 5 4 16-19   14
11. Ατρόμητος Κερατσινίου 11 4 1 6 13-24   13
12. ΑΟ Καστέλλας 11 3 2 6 11-17   11
13. Ολυμπιάδα 12 2 3 7 10-21   9
14. Νέοι Ευγενείας 12 2 2 8 14-22   8
15. Μαύρος Αετός 12 1 3 8 8-32   6
16. Φοίνικας Αγ. Σοφίας 12 1 0 11 8-37   3

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Αποτελέσματα 13ης Αγωνιστικής

Μαύρος Αετός - Άρης Αμφιάλης 1-2
Ήφαιστος - Ελλάς Ποντίων 1-2
Ατρόμητος Κερατσινίου - Οδηγήτρια 1-4
ΑΕ Μοσχάτου - Ίκαρος Καλλιθέας 3-1
Αετός Κορυδαλλού - ΑΟ Καστέλλας 0- 0
Φοίνικας Αγ. Σοφίας - ΑΕ Νέου Φαλήρου 1-1
ΑΕ Περάματος - Νέοι Ευγενείας 3-1
Ολυμπιάδα - ΑΕ Αίγινας 2-1

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ   ΒΑΘΜΟΙ
01. ΑΕ Μοσχάτου 13 10 2 1 41-12   32
02. Αετός Κορυδαλλού 13 9 4 0 35-9   31
03. Οδηγήτρια 12 9 1 2 21-11   26
04. Ίκαρος Καλλιθέας 13 8 1 4 26-16   25
05. ΑΕ Περάματος 13 7 2 4 27-17   23
06. Άρης Αμφιάλης 12 7 2 3 20-12   23
07. ΑΕ Αίγινας 13 7 0 6 22-19   21
08. Ελλάς Ποντίων 13 4 6 3 11-13   18
09. ΑΕ Νέου Φαλήρου 13 3 6 4 17-20   15
10. Ήφαιστος 13 4 3 6 19-16   15
11. Ατρόμητος Κερατσινίου 12 4 1 7 14-28   13
12. ΑΟ Καστέλλας 12 3 3 6 11-17   12
13. Ολυμπιάδα 13 3 3 7 12-22   12
14. Νέοι Ευγενείας 13 2 2 9 15-25   8
15. Μαύρος Αετός 13 1 3 9 9-34   6
16. Φοίνικας Αγ. Σοφίας 13 1 1 11 9-38   4

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Αποτελέσματα 14ης Αγωνιστικής

Ήφαιστος - Μαύρος Αετός 1-0
Άρης Αμφιάλης - Ατρόμητος Κερατσινίου 1-0
Ελλάς Ποντίων - ΑΕ Μοσχάτου 1-4
Οδηγήτρια - Αετός Κορυδαλλού 1-0
Ίκαρος Καλλιθέας - Φοίνικας Αγ. Σοφίας 1-1
ΑΟ Καστέλλας - ΑΕ Περάματος 1-3
ΑΕ Νέου Φαλήρου - Ολυμπιάδα 4-2
Νέοι Ευγενείας - ΑΕ Αίγινας 2-1

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ   ΒΑΘΜΟΙ
01. ΑΕ Μοσχάτου 14 11 2 1 45-13   35
02. Οδηγήτρια 14 11 1 2 24-12   32
03. Αετός Κορυδαλλού 14 9 4 1 35-10   31
04. ΑΕ Περάματος 14 8 2 4 30-18   26
05. Ίκαρος Καλλιθέας 14 8 2 4 27-17   26
06. Άρης Αμφιάλης 14 8 2 4 22-14   26
07. ΑΕ Αίγινας 14 7 0 7 23-21   21
08. ΑΕ Νέου Φαλήρου 14 4 6 4 21-22   18
09. Ελλάς Ποντίων 14 4 6 4 12-17   18
10. Ήφαιστος 14 5 3 6 20-16   18
11. ΑΟ Καστέλλας 14 4 3 7 14-20   15
12. Ατρόμητος Κερατσινίου 14 4 1 9 14-31   13
13. Ολυμπιάδα 14 3 3 8 14-26   12
14. Νέοι Ευγενείας 14 3 2 9 17-26   11
15. Μαύρος Αετός 14 1 3 10 9-35   6
16. Φοίνικας Αγ. Σοφίας 14 1 2 11 10-39   5

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 


Αποτελέσματα 15ης Αγωνιστικής

Μαύρος Αετός - Ατρόμητος Κερατσινίου 1-2
ΑΕ Μοσχάτου - Ήφαιστος 5-0
Αετός Κορυδαλλού - Άρης Αμφιάλης 1-0
Φοίνικας Αγ. Σοφίας - Ελλάς Ποντίων 1-1
ΑΕ Περάματος - Οδηγήτρια 1-0
Ολυμπιάδα - Ίκαρος Καλλιθέας 3-2
ΑΕ Αίγινας - ΑΟ Καστέλλας 1-0
Νέοι Ευγενείας - ΑΕ Νέου Φαλήρου 1-5

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ   ΒΑΘΜΟΙ
01. ΑΕ Μοσχάτου 15 12 2 1 50-13   38
02. Αετός Κορυδαλλού 15 10 4 1 36-10   34
03. Οδηγήτρια 15 11 1 3 24-13   32
04. ΑΕ Περάματος 15 9 2 4 31-18   29
05. Ίκαρος Καλλιθέας 15 8 2 5 29-20   26
06. Άρης Αμφιάλης 15 8 2 5 22-15   26
07. ΑΕ Αίγινας 15 8 0 7 24-21   24
08. ΑΕ Νέου Φαλήρου 15 5 6 4 26-23   21
09. Ελλάς Ποντίων 15 4 7 4 13-18   19
10. Ήφαιστος 15 5 3 7 20-21   18
11. Ατρόμητος Κερατσινίου 15 5 1 9 16-32   16
12. ΑΟ Καστέλλας 15 4 3 8 14-21   15
13. Ολυμπιάδα 15 4 3 8 17-28   15
14. Νέοι Ευγενείας 15 3 2 10 18-31   11
15. Μαύρος Αετός 15 1 3 11 10-37   6
16. Φοίνικας Αγ. Σοφίας 15 1 3 11 11-40   6

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Αποτελέσματα 16ης Αγωνιστικής

ΑΕ Μοσχάτου - Μαύρος Αετός 4-0
Ατρόμητος Κερατσινίου - Αετός Κορυδαλλού 0-6
Ήφαιστος - Φοίνικας Αγ. Σοφίας 2-1
Άρης Αμφιάλης - ΑΕ Περάματος 1-1
Ελλάς Ποντίων - Ολυμπιάδα 2-3
Οδηγήτρια - ΑΕ Αίγινας 4-0
Ίκαρος Καλλιθέας - Νέοι Ευγενείας 4-1
ΑΕ Νέου Φαλήρου - ΑΟ Καστέλλας 3-0

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ   ΒΑΘΜΟΙ
01. ΑΕ Μοσχάτου 16 13 2 1 54-13   41
02. Αετός Κορυδαλλού 16 11 4 1 42-10   37
03. Οδηγήτρια 16 12 1 3 28-13   35
04. ΑΕ Περάματος 16 9 3 4 32-19   30
05. Ίκαρος Καλλιθέας 16 9 2 5 33-21   29
06. Άρης Αμφιάλης 16 8 3 5 23-16   27
07. ΑΕ Αίγινας 16 8 0 8 24-25   24
08. ΑΕ Νέου Φαλήρου 16 6 6 4 29-23   24
09. Ήφαιστος 16 6 3 7 22-22   21
10. Ελλάς Ποντίων 16 4 7 5 15-21   19
11. Ολυμπιάδα 16 5 3 8 20-30   18
12. Ατρόμητος Κερατσινίου 16 5 1 10 16-38   16
13. ΑΟ Καστέλλας 16 4 3 9 14-24   15
14. Νέοι Ευγενείας 16 3 2 11 19-35   11
15. Φοίνικας Αγ. Σοφίας 16 1 3 12 12-42   6
16. Μαύρος Αετός 16 1 3 12 10-41   6

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Αποτελέσματα 17ης Αγωνιστικής

Μαύρος Αετός - Αετός Κορυδαλλού 0-4
Φοίνικας Αγ. Σοφίας - ΑΕ Μοσχάτου 1-5
ΑΕ Περάματος - Ατρόμητος Κερατσινίου 5-0
Ολυμπιάδα - Ήφαιστος 2-2
Νέοι Ευγενείας - Ελλάς Ποντίων 2-1
ΑΕ Νέου Φαλήρου - Οδηγήτρια 0-1
ΑΟ Καστέλλας - Ίκαρος Καλλιθέας 2-1

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ   ΒΑΘΜΟΙ
01. ΑΕ Μοσχάτου 17 14 2 1 59-14   44
02. Αετός Κορυδαλλού 17 12 4 1 46-10   40
03. Οδηγήτρια 17 13 1 3 29-13   38
04. ΑΕ Περάματος 17 10 3 4 37-19   33
05. Ίκαρος Καλλιθέας 17 9 2 6 34-23   29
06. Άρης Αμφιάλης 16 8 3 5 23-16   27
07. ΑΕ Αίγινας 16 8 0 8 24-25   24
08. ΑΕ Νέου Φαλήρου 17 6 6 5 29-24   24
09. Ήφαιστος 17 6 4 7 24-24   22
10. Ελλάς Ποντίων 17 4 7 6 16-23   19
11. Ολυμπιάδα 17 5 4 8 22-32   19
12. ΑΟ Καστέλλας 17 5 3 9 16-25   18
13. Ατρόμητος Κερατσινίου 17 5 1 11 16-43   16
14. Νέοι Ευγενείας 17 4 2 11 21-36   14
15. Φοίνικας Αγ. Σοφίας 17 1 3 13 13-47   6
16. Μαύρος Αετός 17 1 3 13 10-45   6

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Αποτελέσματα 18ης Αγωνιστικής

Φοίνικας Αγ. Σοφίας - Μαύρος Αετός 1-3
Αετός Κορυδαλλού - ΑΕ Περάματος 3-2
ΑΕ Μοσχάτου - Ολυμπιάδα 3-0
Ατρόμητος Κερατσινίου - ΑΕ Αίγινας 0-3
Ήφαιστος - Νέοι Ευγενείας 4-1
Άρης Αμφιάλης - ΑΕ Νέου Φαλήρου 0- 0
Ελλάς Ποντίων - ΑΟ Καστέλλας 4-0
Ίκαρος Καλλιθέας - Οδηγήτρια 0-4

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ   ΒΑΘΜΟΙ
01. ΑΕ Μοσχάτου 18 15 2 1 62-14   47
02. Αετός Κορυδαλλού 18 13 4 1 49-12   43
03. Οδηγήτρια 18 14 1 3 33-13   41
04. ΑΕ Περάματος 18 10 3 5 39-22   33
05. Ίκαρος Καλλιθέας 18 9 2 7 34-27   29
06. Άρης Αμφιάλης 17 8 4 5 23-16   28
07. ΑΕ Αίγινας 17 9 0 8 27-25   27
08. ΑΕ Νέου Φαλήρου 18 6 7 5 29-24   25
09. Ήφαιστος 18 7 4 7 28-25   25
10. Ελλάς Ποντίων 18 5 7 6 20-23   22
11. Ολυμπιάδα 18 5 4 9 22-35   19
12. ΑΟ Καστέλλας 18 5 3 10 16-29   18
13. Ατρόμητος Κερατσινίου 18 5 1 12 16-46   16
14. Νέοι Ευγενείας 18 4 2 12 22-40   14
15. Μαύρος Αετός 18 2 3 13 13-46   9
16. Φοίνικας Αγ. Σοφίας 18 1 3 14 14-50  

6

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Αποτελέσματα 19ης Αγωνιστικής

Μαύρος Αετός - ΑΕ Περάματος 0-4
ΑΕ Αίγινας - Αετός Κορυδαλλού 0-3
Νέοι Ευγενείας - ΑΕ Μοσχάτου 0-3
ΑΕ Νέου Φαλήρου - Ατρόμητος Κερατσινίου 7-2
ΑΟ Καστέλλας - Ήφαιστος 3-1
Ίκαρος Καλλιθέας - Άρης Αμφιάλης 2-1
Οδηγήτρια - Ελλάς Ποντίων 0-1
Ολυμπιάδα - Φοίνικας Αγ. Σοφίας ......

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ   ΒΑΘΜΟΙ
01. ΑΕ Μοσχάτου 19 16 2 1 65-14   50
02. Αετός Κορυδαλλού 19 14 4 1 52-12   46
03. Οδηγήτρια 19 14 1 4 33-14   41
04. ΑΕ Περάματος 19 11 3 5 43-22   36
05. Ίκαρος Καλλιθέας 19 10 2 7 36-28   32
06. ΑΕ Νέου Φαλήρου 19 7 7 5 36-26   28
07. Άρης Αμφιάλης 18 8 4 6 24-18   28
08. ΑΕ Αίγινας 18 9 0 9 27-28   27
09. Ελλάς Ποντίων 19 6 7 6 21-23   25
10. Ήφαιστος 19 7 4 8 29-28   25
11. ΑΟ Καστέλλας 19 6 3 10 19-30   21
12. Ολυμπιάδα 18 5 4 9 22-35   19
13. Ατρόμητος Κερατσινίου 19 5 1 13 18-53   16
14. Νέοι Ευγενείας 19 4 2 13 22-43   14
15. Μαύρος Αετός 19 2 3 14 13-50   9
16. Φοίνικας Αγ. Σοφίας 18 1 3 14 14-50   6

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Αποτελέσματα 20ης Αγωνιστικής

Ολυμπιάδα - Μαύρος Αετός 1-1
ΑΕ Περάματος - ΑΕ Αίγινας 3-2
Φοίνικας Αγ. Σοφίας - Νέοι Ευγενείας 1-1
Αετός Κορυδαλλού - ΑΕ Νέου Φαλήρου 1-0
ΑΕ Μοσχάτου - ΑΟ Καστέλλας 2-0
Ατρόμητος Κερατσινίου - Ίκαρος Καλλιθέας 1-0
Ήφαιστος - Οδηγήτρια 0-1
Ελλάς Ποντίων - Άρης Αμφιάλης 0- 0

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ   ΒΑΘΜΟΙ
01. ΑΕ Μοσχάτου 20 17 2 1 67-14   53
02. Αετός Κορυδαλλού 20 15 4 1 53-12   49
03. Οδηγήτρια 20 15 1 4 34-14   44
04. ΑΕ Περάματος 20 12 3 5 46-24   39
05. Ίκαρος Καλλιθέας 20 10 2 8 36-29   32
06. Άρης Αμφιάλης 19 8 5 6 24-18   29
07. ΑΕ Νέου Φαλήρου 20 7 7 6 36-27   28
08. ΑΕ Αίγινας 19 9 0 10 29-31   27
09. Ελλάς Ποντίων 20 6 8 6 21-23   26
10. Ήφαιστος 20 7 4 9 29-29   25
11. Ολυμπιάδα 20 6 5 9 25-37   23
12. ΑΟ Καστέλλας 20 6 3 11 19-32   21
13. Ατρόμητος Κερατσινίου 20 6 1 13 19-53   19
14. Νέοι Ευγενείας 20 4 3 13 23-44   15
15. Μαύρος Αετός 20 2 4 14 14-51   10
16. Φοίνικας Αγ. Σοφίας 20 1 4 15 16-53   7

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Αποτελέσματα 30ης Αγωνιστικής

Ατρόμητος Κερατσινίου - Μαύρος Αετός 4-0
Ήφαιστος - ΑΕ Μοσχάτου 0-3
Άρης Αμφιάλης - Αετός Κορυδαλλού 1-2
Ελλάς Ποντίων - Φοίνικας Αγ. Σοφίας 2-1
Οδηγήτρια - ΑΕ Περάματος 2-0
Ίκαρος Καλλιθέας - Ολυμπιάδα 2-1
ΑΟ Καστέλλας - ΑΕ Αίγινας 1-4
ΑΕ Νέου Φαλήρου - Νέοι Ευγενείας 6-1

 

 

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ   ΒΑΘΜΟΙ
01. ΑΕ Μοσχάτου 30 25 2 3 88-20  

77

 

02. Αετός Κορυδαλλού 30 24 4 2 85-18   76
03. Οδηγήτρια 30 23 2 5 56-20   69
04. ΑΕ Περάματος 30 20 3 7 75-32   63
05. ΑΕ Αίγινας 30 18 0 12 51-42   54
06. Ίκαρος Καλλιθέας 30 15 3 12 53-48   48
07. Άρης Αμφιάλης 30 13 7 10 42-28   46
08. Ελλάς Ποντίων 30 11 8 11 39-39   41
09. ΑΕ Νέου Φαλήρου 30 11 7 12 55-48   40
10. Ολυμπιάδα 30 10 6 14 40-56   36
11. Ατρόμητος Κερατσινίου 30 9 4 17 28-67   31
12. Ήφαιστος 30 8 6 16 36-50   30
13. ΑΟ Καστέλλας 30 9 3 18 28-56  

30

 

14. Νέοι Ευγενείας 30 4 6 20 29-69   18
15. Μαύρος Αετός 30 3 6 21 22-72   15
16. Φοίνικας Αγ. Σοφίας 30 1 5 24 20-82   8

Α.Ο. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - Water Polo

logo-water_polo

----------------------------------------------------

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

water  polo academy-2013-2014

 

 

 ballΠολύ σύντομα περισσότερες πληροφορίες

 

 

ΑΝΔΡΙΚΟ

Α.Ο. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - WATER POLO

ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2015-2016 - Β' ΕΘΝΙΚΗ

περισσότερα

-----------------------------------------------------

 

polo acad 2015 16 1

Α.Ο. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ: ΦΙΛΟΔΟΞΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ

polo acad 2015 16 2 polo acad 2015 16 3

polo acad 2015 16 4

-----------------------------------------------------

aok-waterpolo0-2013

aok-waterpolo2-2013

-------------------------------------------------


aok-polo1 2014

aok-polo 2014

-------------------------------------------------

ΓΙΟΡΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΣΤΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ (15-06-2014)

acad5

acad1

acad2

acad3

acad4

acad6

-------------------------------------------------

-------------------------------------------------

POL1

-------------------------------------------------

 

 

 

Ακαδημίες Ποδοσφαίρου

akadhmia 2016 2017

Ο αθλητισμός είναι πολιτισμός και για εμάς τους ανθρώπους του ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ, είναι τρόπος ζωής. Δημιουργήσαμε πριν από δέκα χρόνια, την Ακαδημία Ποδοσφαίρου για παιδιά ηλικίας 5 -12 ετών και η ανταπόκριση ξεπέρασε κάθε προσδοκία μας. Συνεχίζουμε και φέτος τα μαθήματα ποδοσφαίρου στους μικρούς αθλητές, με μεγαλύτερη εμπειρία και περισσότερη διάθεση, προσφέροντάς τους τις γνώσεις και τα μυστικά του ποδοσφαίρου, διδάσκοντας παράλληλα το ευ αγωνίζεσθαι, βασική προϋπόθεση για τη συμμετοχή κάποιου στις ακαδημίες μας. Απευθυνόμενοι στους γονείς των παιδιών της Καστέλλας, τους καλούμε να εντάξουν τα παιδιά τους στη δύναμη της ομάδας της γειτονιάς τους, τον ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ. Σας γνωστοποιούμε ότι στον ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΟΜΙΛΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ λειτουργούν επίσης τμήματα απο 12 έως 17 ετών Παμπαίδων, Παίδων και Εφήβων καθώς και τμήμα υδατοσφαίρισης, στο οποίο θα μπορούν να συμμετέχουν οι αθλητές του Ποδοσφαιρικού τμήματος.

ΓΗΠΕΔΑ : ΣΕΦ (11Χ11), (5Χ5) & πλαζ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (5Χ5)

ΤΜΗΜΑΤΑ :

mini - αστεράκια (Κ8)-(Κ6) : (5-6) - (7-8) ετών)

projunior (Κ10 : (9 - 10 ετών)

junior (Κ12) : (11 - 12 ετών)

προπαιδικό (Κ14) : (13 - 14 ετών)

παιδικό (Κ16) : (15 - 16 ετών)

 

ΕΝΑΡΞΗ: Σεπτέμβριος 2019

ΕΓΓΡΑΦΕΣ: καθ' όλη τη διάρκεια της ακαδημίας :

Τηλ: 6936673538

    junior

ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ...........!!!

Αγώνες τμημάτων Ακαδημίας ποδοσφαίρου_

--------------------------------------

 Προηγούμενοι Αγώνες : sort1sort1sort1sort1sort1

--------------------------------------

Παιδικό

Α.Ο. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ      : 0

Α.Ο. ΧΑΛΚΗΔΩΝ         : 3

περισσότερα arrowarrowarrow

--------------------------------------

Προπαιδικό (Ε.Π.Σ.Π)

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ            : 1   

Α.Ο. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ       : 4 

περισσότερα arrowarrowarrow

------------------------------------------------

Προπαιδικό (Τουρνουά)

Α.Ο. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ      : 1   

Ο.Σ.Φ.Π. (ΡΟΚΑΪ)       : 3 

περισσότερα arrowarrowarrow

--------------------------------------

Τζούνιορ Group 1

Α.Ο. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ (1)      : 1 

ΠΑΟ ΡΟΥΦ (2)                : 2 

περισσότεραarrowarrowarrow

-------------------------------------------------------

Τζούνιορ Group 2

Α.Ο. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ (2)               : 1

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (2)       : 2

περισσότεραarrowarrowarrow

--------------------------------------

Προτζούνιορ

Α.Ο. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ       : 6

Α.Ο. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ      : 2

περισσότεραarrowarrowarrow

--------------------------------------

Μίνι

Α.Ο. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ       : 1

Α.Π.Σ.Ε. ΑΜΦΙΑΛΗ     : 3  

περισσότεραarrowarrowarrow

Αθλητικά πρωτοσέλιδα

Αγώνες τμημάτων Ακαδημίας ποδοσφαίρου ΤΖΟΥΝΙΟΡ (Κ12) - ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ (Κ10)

Τζούνιορ (Κ12)  (2007-2008)

Junior 2018 19

9Χ9 ACROPOLIS ACADEMY TOURNAMENT

soccer  3ος αγώνας - 1ο Γκρουπ 

startrosterΓηπ: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ARENA - ΤΑΥΡΟΣ

calendar1 Σάββατο 20/10/2018    playtime  16:00

Α.Ο. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ (1)    : 3  

Α.Π.Σ.Ε. ΑΜΦΙΑΛΗ         : 1   

περισσότεραarrowarrowarrow

--------------------------------------

8Χ8 ACROPOLIS ACADEMY TOURNAMENΤ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

soccer  1ος αγώνας - 2ο Γκρουπ

startrosterΓηπ: CAMPO DE FUTBOL - ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤΗΣ

calendar1 Κυριακή 21/10/2018    playtime  11:00

Α.Ο. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ (2)    : 5

Α.Ε. ΜΟΣΧΑΤΟΥ            : 1

περισσότεραarrowarrowarrow

--------------------------------------

Προτζούνιορ (Κ10)   (2009-2010)

02 proj aok pao aigaleo 1

          soccer 3ος Φιλικός Αγώνας

startrosterΓηπ: ΟΔΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤΗΣ

calendar1 Σάββατο 20/10/2018    playtime  11:00

Α.Ο. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ    : 5  

ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ          : 4 

περισσότεραarrowarrowarrow

Αγώνες τμημάτων Ακαδημίας ποδοσφαίρου - ΜΙΝΙ-ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

Μίνι (2011 - 2012)

02 mini aok neoi eygenias 1

3ο Φιλικός Αγώνας

startrosterΟΔΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ -- ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤΗΣ

calendar1 Κυριακή 21/10/2018    playtime 12:00

Α.Ο. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ    : 1 

Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΑ          : 3  

περισσότεραarrowarrowarrow

Επικοινωνία

ΓΡΑΦΕΙΑ
ΑΛΕΞ. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 36           ΤΚ 185 33 - ΚΑΣΤΕΛΛΑ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΤΗΛ. & FAX : 210 4112455

 100 9730

Επικοινωνήστε μαζί μας και στα e-mail : aokastellas@hotmail.com , info@aokastellas.gr
και θα σας απαντήσουμε σε κάθε απορία και διευκρίνιση που θα ζητήσετε.

Χάρτης Λέσχης Αο Καστέλλας

Επικοινωνήστε άμεσα

Παρακαλούμε για όποια πληροφορία ή / και επισήμανση να συμπληρώσετε την παρακάτω φόρμα.
(Όλα τα πεδία είναι απαραίτητα.)
Να γνωρίζετε ότι τα στοιχεία σας δεν κοινοποιούνται σε τρίτους από τον ΑΟ Καστέλλας.

ύμνος α.ο.κ.

sound by Jbgmusic

ο καιρός ......

Συνδεδεμένοι Χρήστες

We have 374 guests and no members online

Εγγραφείτε στο Newsletter

Μοιραστείτε με φίλους...

Delicious

Η ώρα είναι .......

Μιλήστε με άλλους επισκέπτες

Turn off/on Sound Options Smileys History FAQ Kide Chat
Guest_6996: say thanks to so much for your website it aids a great deal.
«link» «link» nfl jerseys free shipping from China [Edythe ( «link» )]-daughter-at/ «link»
Guest_1307: You've got terrific info right here.

«link»
Guest_4177: Incredibly user friendly website. Immense info available on few gos to.



«link»
Guest_4635: ig ( «link» )
ig ( «link» )
ig ( «link» )
ig ( «link» )
ig ( «link» )
ig ( «link» )
ig ( «link» )
ig ( «link» )
ig ( «link» )
ig ( «link» )
Guest_1620: ig ( «link» )
ig ( «link» )
ig ( «link» )
ig ( «link» )
ig ( «link» )
ig ( «link» )
ig ( «link» )
ig ( «link» )
ig ( «link» )
ig ( «link» )
Guest_5131: Passion the site-- very individual friendly and lots to see!


«link»
Guest_1079: Thanks pertaining to offering these awesome data.


«link»
Guest_7970: You have got among the best online sites.

«link»
Guest_3199: Hello ( «link» )
Hello ( «link» )
Hello ( «link» )
Hello ( «link» )
Hello ( «link» )
Guest_3895: Great internet site! It looks really expert! Maintain the excellent work!


«link»
Guest_5124: Great internet site you've gotten in here.

«link»
Guest_1543: I like this website - its so usefull and helpfull.


«link»
Guest_9012: Love the site-- really user pleasant and whole lots to see!


«link»
Guest_1760: Thanks extremely valuable. Will certainly share site with my pals.


«link»
Guest_9523: Hello ( «link» )
Hello ( «link» )
Hello ( «link» )
Hello ( «link» )
Hello ( «link» )
Guest_3739: You have got among the finest online websites.


«link»
Guest_4140: Many thanks for sharing this very good web page.



«link»
Guest_2887: Exceptionally user friendly website. Huge info available on couple of clicks on.

«link»
Guest_2683: Hello ( «link» )
Hello ( «link» )
Hello ( «link» )
Hello ( «link» )
Hello ( «link» )
Guest_4306: I love the content on your web site. Thanks!



«link»
Guest_4893: Sustain the great job and bringing in the group!

«link»
Guest_2687: Keep up the remarkable job !! Lovin' it!

«link»
Guest_6490: Hello ( «link» )
Hello ( «link» )
Hello ( «link» )
Hello ( «link» )
Hello ( «link» )
Guest_2453: You have got probably the greatest webpages.


«link»
Guest_8545: Many thanks extremely practical. Will share site with my buddies.


«link»
Guest_3957: I love reading your site. Thanks a ton! «link» «link» «link»

«link»
Guest_7362: Great website! It looks very good! Sustain the helpful job!


«link»
Guest_5679: Hello ( «link» )
Hello ( «link» )
Hello ( «link» )
Hello ( «link» )
Hello ( «link» )
Guest_1857: Appreciate it for sharing your terrific websites.



«link»
Guest_7463: Wow, gorgeous portal. Thnx ...

«link»
Guest_5789: You've got among the best websites.

«link»
Guest_5836: Wow cuz this is really good work! Congrats and keep it up.


«link»
Guest_1023: Thanks a lot for sharing this terrific web-site.


«link»
Guest_6938: Thanks extremely handy. Will share site with my pals.



«link»
Guest_2556: I enjoy perusing your websites. Thanks a ton!

«link»

Powered by Kide Shoutbox


Name:
Message:


:) :( ;) :P :D :| :O :S O.O 8) :_( :-* (!) (?)

ac kastella - facebook

Αφήστε το σχόλιό σας .......

aok-facebook